IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
Back to top
 
 
 

akdeniz söve
Akdeniz Söve dekoratif yapı elemanları konusunda uzun yılların bilgi birikimi, beceri ve iş tecrübesiyle bir marka oluşturmanın heyecanıyla; müşteri memnuniyetini ilke edinerek, yenilikçi, güvenli ve güçlü yapısıyla Antalya’da hizmet vermek için kurulmuştur.

Yoğunluk derecesi yüksek Eps bloklarından imal edilen dış cephe ürünleimiz, özel sıvası ve alt strafor kalınlıkları sayesinde özel tasarım projelerinizde ve inşaatlarınızda istenilen izolasyon performansını yakalayabilirsiniz.
Doğru tasarım ve doğru proje için, özel olarak tasarlanmış CNC tezgahlarımızda, projenizdeki özeliklere göre istenilen yoğunluktaki eps bloklarını, bilgisayar kontrolleri sayesinde istenilen formlarda üretebilmekteyiz. Eps blokları hassas bir kesim ve kaplama ile detaylı bir üretim sürecinden geçmektedir.

Mimari dekoratif modellerimiz ve izolasyon amaçlı cephe kaplama panellerimiz, yüksek yoğunluklu (24-26 veya 28-30 dansinde) eps bloklarından imal edilmektedir

30 ylı aşkındır uygulama alanlarına göre farklılık göstermesine rağmen inşaat sektöründe kullanılan Eps, sınırsız tasarım yapılabilmesi ve uygulamalarıyla çok pratik oluşuyla, 2004 yılından sonra inşaat sektöründe hızlı bir yükseliş trendi yakalamıştır ve bu yükseliş günümüzde de devam etmektedir.

Özel mimari modellerde, sınırsız tasarım imkanı sunabilen saf eps ürünleri, izolasyon ve dekorasyon amaçlı kullanımının dışında, gıda ambalaj sanayinde kullanılabilecek kadarda (balık kutusu, domates kutusu, strafor bardak vb.) çevre ve doğa dostudur.

 

 


 

 

VİZYONUMUZ
Alternatifli ürün seçeneklerimiz, doğru hizmet ve uygun fiyat politikamızla müşterilerimizin memnuniyetini maksimumda tutmak ve ihtiyaçlarını zamanında karşılamaktır.

MİSYONUMUZ
En iyiyi, temiz, kaliteli ve uygun fiyatla ürün sunumu yapmak. Bunun için kaliteli markalı ürün portföyü, profesyonel çalışan kadrosu ile hizmet sunmak ve hizmet kalitesini sürekli kılmaktır.

DEĞERLERİMİZ

•Başarının insanla birlikte mümkün ve anlamlı olduğuna inanırız.
•Daima insanı geliştirmeyi ve mutlu etmeyi amaçlarız.
•Çevremize karşı duyarlıyız. Kendimizi, şirket, ülke ve insanlık değerlerini yüceltmek için sorumlu hissederiz.